Motocykly/Skútry NOVÉ - Aprilia

Aprilia Tuono V4 1100, cena-359.900,- Kč

Uvedená cena platí pro červenou verzi, cena stříbrné je 399 900,- Kč vč. DPH.

Cestovní verze

Aprilia Tuono V4 dokazuje své skutečné poslání fantastického společníka na cesty díky vylepšené ergonomii, novému sedlu a speciálně vyvinutému příslušenství. Díky tomu je velmi pohodlné i na dlouhých cestách. A samozřejmě, jako každá V4, rozhodně netrpí nedostatkem výkonu nebo rychlosti!

Euro 5 a tisíce emocí

Tuono V4 má všechny vlastnosti, které od sportovního motocyklu očekáváš. Je ideální na krátké výlety, ale i na dlouhé cesty za dobrodružstvím. Zvýšená řídítka a kapotáž jsou navrženy tak, aby zajišťovaly větší pohodlí. Nezapomnělo se ani na pohodlí spolucestujících, kteří mají nové sedadlo a stupačky.
Tuono V4 tě stylově přenese k novým obzorům, a proto mezi volitelným příslušenstvím najdeš i boční kufry.

Nejmodernější elektronika

Elektronická řešení motocyklů Aprilia se neustále vyvíjejí a nastavují měřítka i pro ty nejnáročnější jezdce. Nová generace systému APRC (sada systémů řízení odvozená ze světa závodů) je integrována s ovládáním plynu Ride-by-Wire, zatímco nastavení elektronického tempomatu a kontroly trakce jsou díky novým praktickým tlačítkům na řídítkách dostupnější než kdykoli předtím.

Okamžitý pocit a maximální kontrola

Hliníkový rám modelu Tuono V4 je ovladatelnější a stabilnější než kdykoli předtím. Jako vždy těží z pevnosti a pružnosti svařovaných kovaných a tvarovaných prvků, což má za následek lepší pocit a kontrolu nad jízdou.
Stejná konstrukční technologie je použita i u nové kyvné vidlice, která byla zjednodušena. Místo předchozích sedmi má pouze tři svařované díly a je nyní vybavena spodní výztuhou.

 

Více informací zde: https://www.aprilia.com/cz_CS/models/tuono-v4/

 

Pokuď se Vám tento motocykl opravdu líbí a chcete ho, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 70. ti měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.