Motocykly/Skútry NOVÉ - Aprilia

Aprilia RSV4 Factory 1100, cena- 499.900,- Kč

Je sice těžké popsat vzrušení z jízdy na trati, ale můžeme se o to alespoň pokusit.

Představ si to vzrušení, když sedíš na motocyklu na závodní dráze. Mrazení v zádech, když dosáhneš maximální rychlosti, příval adrenalinu při zrychlení v zatáčkách, prudký nádech, když se řítíš k cílové čáře.
Vítej ve světě RSV4 Factory. Prémiový superbike na vrcholu své kategorie je určen pro jezdce, kteří touží po vysokém výkonu, aniž by museli slevit z kvality a úrovně bezpečnosti, které jsou synonymem pro značku Aprilia.

Evoluce pokračuje

Výkon zůstává na úctyhodné hodnotě 217 koní při 13 000 ot./min, což je už tak těžko překonatelná hodnota, ale nyní splňuje přísná kritéria Euro 5 a překonává hranici 305 km/h při maximální rychlosti. Ke snížení emisí dále přispívá nový řídicí systém Magneti Marelli ECU 11MP a lehčí výfuk se sníženou tepelnou setrvačností.

Nejlepší týmová práce

RSV4 Factory je vybaveno vynikajícím poloaktivním systémem odpružení Öhlins Smart EC2.0, který byl vyladěn týmovou prací, na níž se podíleli jak inženýři společnosti, tak i špičkový tým z Noale. Nový a vylepšený systém, který byl testován na nejnáročnějších tratích včetně Imoly a Mugella, přináší výrazné zlepšení jak výkonu, tak i onoho nepolapitelného, ale těžko popsatelného pocitu z jízdy.

Vhodné pro jakýkoli styl jízdy

Poloaktivní systém odpružení Smart EC 2.0 umožňuje snadné přizpůsobení a kalibraci tlumičů a vidlice, přičemž si můžete vybrat mezi poloaktivním a manuálním režimem, které se snadno aktivují tlačítky na řídítkách. Další možnosti personalizace mají podobu 3 map, které různými způsoby regulují odpružení.

 

Více informací zde: https://www.aprilia.com/cz_CS/models/rsv4/rsv4-factory-1100-4s4v-2023/

 

Pokuď se Vám tento motocykl opravdu líbí a chcete ho, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 70. ti měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.