Vodní skútry

Sea - Doo SPARK Trixx 900 HO ACE 3-up iBR 90hp- Ihned k odběru, cena- 250.000,- Kč

Sea Doo Spark Trixx 3-up

Spark Trixx je hravější verzí klasického vodního skútru Sea Doo Spark. Snadnější ovládání a lepší kontrolu nad strojem zajišťují výškově nastavitelná řidítka, která Vám umožní si je nastavit dle Vašich potřeb, takže můžete řídit třeba i ve stoje. Spark Trixx disponuje systémem VTS (TM), který umožňuje měnit sklon trysky, což Vám výrazně usnadní předvádění triků. Jednou z nejlepších vychytávek, kterými Trixx disponuje, jsou klíny pro trikové stání, které Vám rozšiřují možnosti v provádění jednoduchých a zábavných triků. Tento model je určený maximálně pro 3 osoby.

Spark je vybaven iBR (TM), což je první brzdový systém fungující na vodě, který skútru Spark Trixx umožní zastavit až o 48m dříve než jiným skútrům bez tohoto systému. Elektronicky řízený systém brzdění a reverzace, který se ovládá přepínáním polohy klapky iBR, má 4 polohy (vpřed, vzad, neutrál a brzdění).

Aby jste si mohli užít zábavu na plno má Spark Trixx iTC (TM) systém, který Vám u tohoto modelu umožňuje přepínání mezi 2 módy:

TOURING MODE - standartní cestovní režim s omezenou rychlostí

SPORT MODE - režim poskytující maximální výkon pro neomezenou zábavu

 

Standardní výbava
iBR (TM) - inteligentní brzda a zpětný chod
VTS (TM) - variabilní trim systém
Digitální informační displej - rychloměr, otáčkoměr, motohodiny, ukazatel trimu, ukazatel stavu nádrže
Režim rychlosti - touring, sport
Výškově nastavitelná řídítka
Nášlapy pro trikové stání
Gripy pro ruce s opěrkou
Stabilizační sponsony
Bilge pump kit
Nerezové oko pro vlečení
Exkluzivní barevné provedení
Protiskluzová úprava paluby

ROTAX 900 HO ACE
Vodní skútry Spark jsou vybaveny nejlehčím a nejkompaktnějším motorem na trhu se spotřebou pouhých 9 l/mth.

Rotax 900 HO ACE poskytuje okamžitou akceleraci, působivě nízkou spotřebu paliva a vynikající poměr výkonu k hmotnosti s maximální rychlostí blížící se 80 km/h.

Každý model zahrnuje uzavřený chladící systém (CLCS), který chrání motor před slanou vodou a různými nečistotami. Poskytuje tak ochranu proti korozi a prodlužuje životnost a spolehlivost motoru.

 

Uvedená cena je pouze za vodní skútr. Cena vozíku je 23 100 Kč.

Pokuď se Vám tento motocykl opravdu líbí a chcete ho, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX CZ spol. s. r. o.  nebo COFIDIS.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 70. ti měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.