Motocykly/Skútry NOVÉ

Vespa PRIMAVERA S E5 125, cena-138.900,- Kč

RIMAVERA 125 S
Skvělý motor v kombinaci s neodolatelným hi-tech infotainment systémem dělá z modelu Vespa Primavera S 125 triumf současné mobility.

Barevné provedení: BLU VIVACE GLOSSY, GRIGIO DELICATO MATT, NERO CONVINTO MATT

Bav se a buď v obraze
Vespa Primavera S 125 je nabitá skvělými technologiemi díky inovativnímu přístrojovému panelu s multifunkčním barevným 4,3" TFT displejem, který je propojen s Vespa MIA. Díky tomu máš okamžitý přístup k řadě fantastických informací, od stavu vozu až po statistiky jízdy. Umožňuje také přijímat telefonní hovory pomocí tlačítek na řídítkách a používat funkci hlasových povelů chytrého telefonu k uskutečňování hovorů a správě seznamu přehrávaných skladeb.

Pohodlí za všech okolností
Tato Vespa s malou karoserií a šikovnou lehkou konstrukcí se snadno proplétá městským provozem i delšími úseky prázdných silnic. Je navržena tak, aby si každý užil plynulou, tichou a pohodlnou jízdu, a její 12" kola zajišťují dokonalou přilnavost na všech površích a za všech podmínek.

Udělej si radost
Vespa Primavera je svěží, hbitá a živá. Ale to není všechno. Překypuje také širokou škálou nádherných barevných variant, z nichž každá je doplněna speciálními detaily verze S, jako jsou chromované povrchy, šedé diamantem broušené ráfky z hliníkové slitiny, štítové ráfky a hřeben blatníků.

 

Více informací zde: https://www.vespa.com/cz_CS/models/primavera/primavera-s-125-4s3v-2020/

 

Pokuď se Vám tento motocykl nebo čtyřkolka opravdu líbí a chcete jí, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 84 měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.