Motocykly/Skútry NOVÉ

Vespa Primavera RED 125 3V ABS E5+,cena-133.900,- Kč

(RED) dělá rozdíl
(VESPA PRIMAVERA) RED je o péči, odlišnosti a solidaritě. Červená barva zahaluje ikonický tvar Vespy ve všech aspektech, od rámu přes ráfky až po ergonomické sedlo, a vyjadřuje společný závazek bojovat proti celosvětovým zdravotním pandemiím. Elegantní design s chromovanými prvky kombinuje moderní detaily s nadčasovou elegancí a vytváří dokonalou rovnováhu mezi moderním stylem a tradicí.
Z každého prodaného modelu (VESPA PRIMAVERA) RED jde část výtěžku na konto Světového fondu.

Jízda pro dobrou věc
(VESPA PRIMAVERA) RED symbolizuje efektivitu a agilitu, zatímco její motor i-get splňující normu Euro 5+ zajišťuje spolehlivou a plynulou jízdu, takže je ideální pro únik z městských silnic a přenášení charakteristického (RED) poselství do dalších destinací.

Dokonalé spojení
(VESPA PRIMAVERA) RED jednoduše kombinuje technologie a inovace v chytrém přístrojovém panelu, který poskytuje okamžité informace o tvé cestě.
Vespa MIA zase posouvá zážitek z jízdy o úroveň výš díky propojení chytrého telefonu s Vespou, takže můžeš pomocí tlačítek na řídítkách přijímat hovory a přehrávat hudbu nebo například telefonovat prostřednictvím hlasových příkazů telefonu.

ZVOL (RED), ZACHRÁNÍŠ ŽIVOTY
Společnost (RED), kterou v roce 2006 založili Bono a Bobby Shriver za účelem boje proti AIDS, spolupracuje se značkami a lidmi na vytváření produktů a zážitků, které získávají peníze, zvyšují povědomí a vyzývají k akci proti AIDS a pandemiím. V roce 2016 spojila Vespa své síly s organizací (RED), aby pomohla získat finanční prostředky a podpořila klíčové programy, které posilují postavení zdravotnických pracovníků a poskytují testování, léčbu a péči v místech, kde nespravedlnost umožnila vznik pandemií.

Technologie
Analogový LCD přístrojový panel (VESPA PRIMAVERA) RED zobrazuje informace intuitivním a uživatelsky přívětivým způsobem a je navržen tak, aby poskytoval spontánnější a bezstarostnější zážitek z jízdy než kdykoli předtím.

Pohodlí
Ergonomicky tvarované sedadlo z měkké kůže Nubuck plynule navazuje na barevný motiv karoserie, takže jízda je pohodlnější než kdykoli předtím a působí nezaměnitelným estetickým dojmem.

Viditelnost
(VESPA PRIMAVERA) RED je moderní s vynikajícím osvětlením díky full-LED světlometům, směrovkám a bočním světlům. Tento světelný balíček zajišťuje vynikající viditelnost nejen v noci.

Design
Elegance modelu (VESPA PRIMAVERA) RED vyniká v každém detailu, od řídítek přes výrazný emblém na blatníku až po pětipaprsková kola, která jsou samozřejmě v červené barvě (RED). Rafinovaná povrchová úprava středového krytu řízení a dynamická silueta dodávají Vespě ještě více charakteru, protože je živá a zároveň podporuje dobrou věc.

Výkon
Srdcem modelu (VESPA PRIMAVERA) RED je úsporný motor i-get o objemu 125 cm3 s elektronickým vstřikováním Euro 5+. Vynikající výkon doplňuje jednokanálové ABS pro bezpečnější a přesnější brzdění.

(VESPA PRIMAVERA) RED 125 – TECHNICKÉ SPECIFIKACE
MOTOR Jednoválcový 4-takt, 3 ventily, i-get
ZDVIHOVÝ OBJEM 124 ccm
VRTÁNÍ X ZDVIH 52 mm x 58,6 mm
MAXIMÁLNÍ VÝKON 8.1 kW - 11 koní - při 7750 ot./min.
MAX TOČIVÝ MOMENT 10.7 Nm při 6250 ot./min.
SPOTŘEBA 40 km/l
CO2 EMISE 60 g/km
PALIVOVÝ SYSTÉM Elektronické vstřikování
CHLAZENÍ Vzduchem
STARTÉR Elektrický
PŘEVODOVKA Bezstupňová převodovka CVT se serverem točivého momentu
SPOJKA Automatická odstředivá suchá spojka s tlumiči vibrací
RÁM Karoserie z ocelového plechu se svařovanými výztuhami
PŘEDNÍ ODPRUŽENÍ Jednostranné rameno s vinutou pružinou a hydraulickým tlumičem
monoshock
ZADNÍ ODPRUŽENÍ Vinuté pružiny s hydraulickým tlumičem Monoshock
PŘEDNÍ BRZDA Ø 200 mm kotouč z nerezové oceli s hydraulickým ovládáním
ZADNÍ BRZDA Ø 140 mm Mechanicky ovládaný buben
ABS Jednokanálové ABS
PŘEDNÍ
KOLO
Bezdušové 110/70 - 12”
ZADNÍ
KOLO
Bezdušové 120/70 - 12”
DÉLKA / ŠÍŘKA /
ROZVOR
1870 / 750 / 1340 mm
VÝŠKA SEDADLA 785 mm
OBJEM
NÁDRŽE 8 litrů
EMISNÍ NORMA Euro 5 +

 

 

Pokuď se Vám tento motocykl nebo čtyřkolka opravdu líbí a chcete jí, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 84 měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.

Nabízíme kompletní služby, vše u nás, nemusíte již nikam jinam:
Vyřizujeme přihlášení na SPZ
Sjednáváme pojištění KOOPERATIVA + GENERALI
Vše jsme schopni po domluvě dovézt až k Vám před dům

Najdete nás i na Facebooku, sledujte akce a novinky: https://www.facebook.com/MOTOBOOM.cz/
Navštivte nás také na Instagramu: https://www.instagram.com/motoboomcz/