Motocykly/Skútry NOVÉ

Vespa Primavera 125 COLOR VIBE,cena-131.900,- Kč

EXPLOZE BAREV
Vespa Primavera je mladou a svěží duší značky Vespa: je ikonou i experimentátorem, modelem s nadčasovým stylem a předchůdcem trendů. Světoběžník, který byl na veletrhu EICMA 2022 představen v ještě pestřejším a vyzývavějším hávu.

Tato mini revoluce na dvou kolech s úžasným motorem 125 i-get slibuje naprostou radost a svobodu při projíždění městskými ulicemi.

Pohodlí za všech okolností

Tato Vespa s malou karoserií a šikovnou lehkou konstrukcí se snadno proplétá městským provozem i delšími úseky prázdných silnic. Je navržena tak, aby si každý užil plynulou, tichou a pohodlnou jízdu. Její 12" kola zajišťují dokonalou přilnavost na všech površích a za všech podmínek.

Udělej si radost

Vespa Primavera je svěží, hbitá a živá. Ale to není všechno. Hýří také barvami - chromované povrchy a ráfky v šedé barvě Grigio Dust rámují oslnivou škálu nádherných odstínů, od ikonické bílé Bianco Innocenza s černým sedlem až po trendy zelenou Verde Relax se světle hnědým sedlem.

 

Více informací zde: https://www.vespa.com/cz_CS/models/primavera/primavera-color-vibe-125-4s3v-2023/

 

Pokuď se Vám tento motocykl nebo čtyřkolka opravdu líbí a chcete jí, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 84 měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.