Motocykly/Skútry NOVÉ

Vespa GTV 300 Sei Giorni | Nový motocykl Cena-139.900,- Kč

ZÁVODNÍ DUCH ZNAČKY VESPA

Průnikem vyspělé techniky a cestovního charakteru, které jsou tak typické pro řadu modelů Vespa GTS, s historií a nejryzejšími sportovními tradicemi značky Vespa se zrodila Vespa Sei Giorni, speciální verze, vyráběná v očíslované edici, nástupce originálního modelu Vespa Sport „Sei Giorni“. Model, který se stal součástí legendy, byl zkonstruován speciálně pro náročnou soutěž pravidelnosti „Sei Giorni Internazionale di Varese“ v roce 1951, na níž byl s 9 zlatými medailemi nesporným hrdinou.

POČÁTKY LEGENDY

Psal se rok 1951 a tým Piaggio Squadra Corse ohromil závodní svět triumfem nad skutečnými terénními motocykly v jedné z nejnáročnějších a nejprestižnějších soutěží: Sei Giorni Internazionale, která se konala ve Varese.
Vespa „Sei Giorni“, která získala své označení po slavném vítězství ve výše uvedené soutěži, se po estetické stránce velmi podobala standardnímu modelu, od něhož se odlišovala především větší palivou nádrží, aerodynamičtějším štítem a více vybouleným zadním blatníkem na pravé straně. Tento model Sei Giorni je jedním z nejlegendárnějších v historii značky Vespa a nyní je velmi vyhledávaný sběrateli.

JEDINEČNÝ STYL

Styl nového modelu Vespa Sei Giorni nezaměnitelně připomíná klasický charakter skútrů Vespa. Charakteristickými prvky jsou „faro basso“, nízko uložený světlomet na předním blatníku, jakož i řídítka ve stylu originálního modelu Vespa Sei Giorni, charakterizované jednoduchostí nezakrytého kovového profilu kruhového průřezu. Sportovní duch je umocněn také černým štítkem s číslem, převzatým přímo z typického designu Vespy, a je vylepšen kompletně černými díly a odvážnými červenými detaily. V neposlední řadě připomíná jedinečný charakter tohoto speciálního modelu štítek s nápisem „Special Edition“ a sériovým číslem na kapotáži, chránící nohy jezdce.

Pokuď se Vám tento motocykl opravdu líbí a chcete ho, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX CZ spol. s. r. o.  nebo COFIDIS.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 70. ti měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.