Motocykly/Skútry NOVÉ

Vespa GTS 125 SUPER ABS E5, cena-156.900,- Kč

GTS SUPER 125
Vzhled je věrný legendárnímu designu Vespy, ale díky novým estetickým a technickým detailům se z tohoto modelu stává něco, co lze označit za super skútr.

Barevné provedení: ROSSO CORAGGIOSO, BIANCO INNOCENTE, NERO DECISO

Vystup z davu
Až usedneš do sedla své Vespy GTS Super, buď připraven/a upoutat pozornost, kamkoli se vydáš. Zářivý chrom se snoubí s nádhernými pastelovými a jasnými barvami a předvádí paletu, která ladí i se sedlem a interiérem. Tato Vespa je navržena tak, aby zaujala na první pohled, a ani jeden detail není ponechán náhodě.

Super dynamická
Vespa GTS Super je poháněna jednoválcem i-get o objemu 125 cm³ s maximálním výkonem 10,3 kW při 8 720 ot./min (14 koní) a nejvyšším točivým momentem 12,0 Nm při 6 750 ot./min. Navíc disponuje systémem RISS (Regulator Inverter Start & Stop System), který zajišťuje efektivnější a tišší jízdu.

Buď ve spojení
Nový analogový přístrojový LCD panel, bezklíčové zapalování, dálkové otevírání sedla a funkce Bike Finder dělají z Vespy GTS Super bezproblémového a dobře vybaveného společníka na cesty, ale pokud se rozhodneš pro instalaci systému Vespa MIA, můžeš si tak vytvořit ještě silnější pouto. Tato praktická aplikace propojí tvůj chytrý telefon s elektronikou skútru prostřednictvím Bluetooth a nabídne ti exkluzivní funkce, díky nimž bude každá jízda ještě zábavnější a podnětnější.

 

Více informací zde: https://www.vespa.com/cz_CS/models/gts-super/gts-super-125-4s4v-2022/

 

Pokuď se Vám tento motocykl nebo čtyřkolka opravdu líbí a chcete jí, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 84 měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.