Motocykly/Skútry NOVÉ

Vespa Elettrica,cena-205.900,- Kč

Stylová a chytrá, nulové emise. To je Vespa Elettrica. Už jen samotné usednutí za řidítka je vzrušující, jízda je snadná a příjemná. Až 100 km autonomie díky lithium-iontovému akumulátoru s dobíjecím systémem během fáze zpomalení. Bijícím srdcem Vespa Elettrica je tichá, technologicky vyspělá pohoná jednotka. Tato verze je 70 km/h.

REVOLUCE ELEKTRICKÉ MOBILITY
Moderní umělecké dílo s elektrickým srdcem, které nejenže přináší revoluci v mobilitě na dvou kolech, ale také nový smysl pro energii na silnici.

Naslouchej zvukům přírody
S Vespou Elettrica můžeš projíždět městskými ulicemi v naprostém tichu, a to ať už si zvolíš úsporný režim Eco, nebo se rozhodneš to trochu roztočit volbou režimu Power. Tak či onak, při proplouvání městem ti naprostá absence akustického znečištění zajistí, že si jízdu maximálně užiješ.

Pohybuj se bezstarostně
Každý detail modelu Elettrica byl navržen tak, aby usnadňoval život, od jízdy přes dobíjení až po údržbu.
Možnost zpětného chodu je rozhodně užitečným doplňkem a Elettricu můžeš snadno dobíjet připojením kabelu pod sedlem k elektrickým zásuvkám ve zdi nebo k veřejným dobíjecím stanicím. Pokud jde o spolehlivost, můžeš se spolehnout na motor a kvalitní lithium-iontovou baterii.

Zábava i na cestách
Digitální barevný přístrojový TFT panel zobrazuje všechny jízdní parametry a užitečné statistiky jízdy, které ti pomohou co nejlépe využít tvůj styl jízdy. Multimediální aplikace Vespa MIA propojí tvůj chytrý telefon se skútrem prostřednictvím Bluetooth, takže se displej v podstatě stane prodlouženou rukou tvého telefonu. To znamená, že jej můžeš používat zcela bezpečně, aniž bys musel/a sundat ruce z řídítek.

Objev svůj styl
Ikonická Vespa, věrná své roli inovátora, je k dispozici ve dvou verzích. Verze 45 km/h je určena pro městské použití a verze 70 km/h se hodí pro milovníky vyšších výkonů. Obě verze jsou velmi přizpůsobitelné tvému stylu. Vyber si jednu ze 4 barevných variant.

 

Více informací zde: https://www.vespa.com/cz_CS/models/elettrica/

 

Pokuď se Vám tento motocykl nebo čtyřkolka opravdu líbí a chcete jí, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 84 měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.