Motocykly/Skútry NOVÉ

Torrot DĚTSKÝ ENDUROVÝ ELEKTRICKÝ MOTOCYKL E12. Cena- 55 900Kč.

Opravdu výkonný miniaturní offroad

E12 undurocross je navržen s ohledem na maximální bezpečnost. Váš potomek se učí postupně, díky programovatelným jízdní režimům motoru (USB, iPhone*). Lehčí LiMnCo baterie poskytují neuvěřitelný "odpich" a nezávislost.

Robustní a zábavný, bez diskuzí hoden budoucího šampióna.

* V současné době programovatelné pouze přes USB rozhraní. Brzy bude k dispozici Bluetooth rozhraní pro nastavovaní map ze smartphonu.

ZÁKLADNÍ VLASTNOSTI

Věk 6 – 9

LiNiCoMn baterie

Nabití do 5 hodin

3 výkonové stupně

Výdrž baterie 1 – 3 hodiny

Výkon a ovládání

Torrot Electric E12 je malá šelma: nastavitelný výkon od 350 W do 1,050 W, který zdatně sekunduje podvozku a odpružení na nejtěžších tratích. Lithiová baterie poskytuje konstantní výkon po dobu mnoha hodin.

PRO kvalita

Každý konstrukční a funkční detail byl navržen pro maximální ochranu jezdce při zachování stavby opravdového enduro motocyklu. Váš potomek zažije první opravdový kontakt se světem endura. Mimo této offroadové verze nabízíme i model S12 určený pro cart a motardové prostředí.

Postupné učení

Enduro E12 nabízí vlastnosti motocyklu s vyšším objemem válců a jezdec by měl být vždy pod dohledem rodičů nebo zákonného zástupce. E12 je vybaven manuálním přepínačem regulace výkonu v rozmezí 50% – 100% bez nutnosti nastavení přes počítač.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

RÁM TRUBKOVÝ CrMo OCELOVÝ RÁM
PŘEDNÍ ZAVĚŠENÍ EBR HYDRAULICKÁ VIDLICE (ZDVIH 100mm)
ZADNÍ ZAVĚŠENÍ DNM PLYNOVÝ TLUMIČ S NASTAVITELNÝM PŘEDPĚTÍM (ZDVIH 125mm)
BRZDY HYDRAULICKÝ BRZDOVÝ SYSTÉM (PŘEDNÍ I ZADNÍ KOTOUČE 160mm)
MOTOR MANAGEMENT 48V; PROGRAMOVATELNÉ – MAX. RYCHLOST, VÝKON, CITLIVOST PLYNU A REGENERACE
VÝKON 600W-1500W / MAX RYHLOST 52KM/H
BATERIE 48V LiNiCoMn 8,8Ah S INTEGROVANÝM BMS (Battery Management System), VYJÍMATELNÁ
RÁFKY HLINÍKOVÉ 12” x 1.85
PNEUMATIKY MITAS C-19 2.50– 12 TT 37M
HMOTNOST 30KG
MAX HMOTNOST JEZDCE 40KG
NABÍJENÍ 54.6V 2A NABÍJEČKA BATERIÍ (4 HODINY)
OSTATNÍ OBSAHUJE SOFTWARE MANAGEMENT POHONU. (NUTNÝ RS232-USB KABEL) / OBSAHUJE PŘEPÍNAČ VÝKONU 50– 100% / NAVRŽENO A VYROBENO V EVROPĚ
DOPLŇKY BLUETOOTH MODUL PRO SW APLIKACE (iOS/Android), VZDÁLENÉ PROGRAMOVÁNÍ PARAMETRŮ A RODIČOVSKÝ ZÁMEK / TORROT MĚNIČ PRO NABÍJENÍ Z AUTA (ZE ZÁSUVKY ZAPALOVAČE)

Pokuď se Vám tento motocykl opravdu líbí a chcete ho, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX CZ spol. s. r. o.  nebo CETELEM ČR a. s. Akontace od 10%, doba splácení od 10 do 70. ti měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.