Motocykly/Skútry NOVÉ

Piaggio MP3 400, cena-229.900,- Kč

Jedinečné a dokonalé

Nové Piaggio MP3 400 cm³ HPE se může pochlubit nejen modernějším, sportovnějším designem, ale také špičkovými technologiemi, včetně mimořádně úsporného motoru Euro 5, bezklíčového odemykání, full LED osvětlení, nového brzdového systému a největšího barevného TFT displeje v segmentu tříkolových skútrů. Model MP3 byl vůbec prvním tříkolovým skútrem a v průběhu let Piaggio nikdy neusnulo na vavřínech a pokračovalo ve zdokonalování designu až do dnešní podoby, kdy se nacházíme v nové kapitole příběhu městské mobility.

Ulehči si svou cestu

Nové vybavení je navrženo tak, aby uspokojilo všechny potřeby. Full LED osvětlení zlepšuje viditelnost vozidla, rychlé startování pomocí bezklíčového systému, 7" barevný TFT displej je největší v kategorii tříkolových skútrů, pod čelním sklem je k dispozici USB zásuvka pro dobíjení elektronických zařízení a systém Piaggio MIA propojuje chytrý telefon s vozidlem pro lepší správu navigace, hovorů, zpráv a hudby.

Rychlé ve všech ohledech

Nová řada Piaggio MP3 je vybavena ještě účinnějším brzdovým systémem. Nožní brzda je nyní podepřena lehčí konstrukcí a novými hlavními brzdovými válci (By-Bre). To v kombinaci s již zavedeným systémem ABS a ASR vede ke stabilní a bezpečné jízdě i na těch nejzrádnějších površích. Další novinkou je systém BLIS, technologie, která detekuje vozidla jinak skrytá v mrtvých úhlech zpětných zrcátek, a umožňuje tak bezpečnější jízdu.

Lehčí a osobitější

Ke známému motoru o objemu 400 cm³, který byl již dříve přepracován z hlediska mechaniky a termodynamiky, čímž se snížila hlučnost, vibrace a spotřeba, se přidává nový motor o objemu 530 cm³, který ještě více zvyšuje výkon a účinnost. Kromě toho je nová karoserie a podvozek oproti předchozí verzi ještě lehčí.

Skútr, který ti zajistí maximální pohodlí

Řada Piaggio MP3 se vyvíjí také díky důkladné studii ergonomie a jízdních vlastností. Nové sedlo poskytuje více prostoru pro řidiče a případného spolujezdce a také uvolněnější a ideálnější jízdní pozici pro lepší ovládání stroje. K tomu se přidává tempomat a systém couvání se zadní kamerou, který je cenným pomocníkem při hledání místa i v těch nejrušnějších městech.

 

Více informací zde: https://www.piaggio.com/cz_CS/models/piaggio-mp3/piaggio-mp3-400-hpe-2022/

 

Pokuď se Vám tento motocykl opravdu líbí a chcete ho, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 70. ti měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.