Motocykly/Skútry NOVÉ

Piaggio Medley S 150, cena-109.900,- Kč

Cena uvedeného modelu včetně plexi, zadního boxu a montážní sady: 124 580,– Kč vč. DPH

Sportovní charakter
Hbitý a agilní sportovně vyhlížející model Piaggio Medley S 150 i-get disponuje výkonem 12,4 kW, což z něj činí jeden z nejsilnějších modelů v segmentu skútrů se středně vysokými koly.
Matně černá povrchová úprava, prvky v ohnivě červené barvě a tvar sedla dávají jasně najevo, že se jedná o skutečně sportovní skútr. V neposlední řadě je součástí standardní výbavy modelu Medley S multimediální systém Piaggio MIA.

Dokonalé křivky
Ladné křivky přední části dokonale doplňuje zúžená zadní část, která vytváří dynamičtější a funkčnější vzhled. Palivová nádrž je schovaná pod prostorem pro nohy a pod sedlem je velký prostor, do kterého se vejdou dvě celoobličejové přilby, což je u skútru s vysokými koly revoluční prvek.

Drž krok s dobou
Nové přístroje s LCD displejem ti umožní mít vše pod kontrolou. Technologicky vyspělou výbavu doplňuje volitelný systém Piaggio MIA, který umožňuje připojení k chytrému telefonu a správu telefonních hovorů, hlasových příkazů a hudby prostřednictvím přilby s Bluetooth a ovládacích prvků na řídítkách. Další funkcí Piaggio MIA je Follow me home, Bike Finder a otevírání sedla pomocí tvého chytrého telefonu.

100% bezpečné
Sportovní charakter modelu S podtrhují detaily, jako jsou zvlněné kotouče a třmeny se zlatým nádechem. Dvoukanálový protiblokovací brzdový systém ABS Bosch zvyšuje bezpečnost a spolehlivost o další úroveň a vše završuje zavedení kontroly trakce pro lepší přilnavost i na kluzkém povrchu.

Start & Stop
Systém Start & Stop, který používá Piaggio Medley S 150 i-get, se nazývá RISS (Regulator Inverter Start & Stop System) a je navržen tak, aby se motor automaticky vypnul do 1-5 sekund po zastavení. Jedná se o skutečně inteligentní způsob, jak snížit spotřebu paliva.

Barevné provedení
BIANCO LUNA, ROSSO ATLAS, GRIGIO MATERIA, MARRONE TERRA, BLACK OPACO

 

Více informací zde: https://www.piaggio.com/cz_CS/models/medley/medley-s-150-4s4v-2021/

 

Pokuď se Vám tento motocykl nebo čtyřkolka opravdu líbí a chcete jí, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 84 měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.