Motocykly/Skútry NOVÉ

Piaggio Medley 125 S, cena-99.900,- Kč

Sportovní i elegantní

Nejen hbité a obratné, ale také technologicky zdatné. Sportovně vyhlížející model Piaggio Medley S 125 i-get nabízí řadu funkcí, které máš na dosah ruky, a to díky novému světlometu full LED a pokročilému LCD přístrojovému panelu, který poskytuje dokonalou kombinaci funkčnosti a stylu.
Po stránce výkonu je zde zcela nový čtyřtaktní, čtyřventilový kapalinou chlazený motor Piaggio i-get splňující normu Euro 5 se systémem Start & Stop. Se svým výkonem 11 kW patří k nejsilnějším v segmentu středně vysokých kol, aniž by to bylo na úkor spotřeby paliva. Matně černá povrchová úprava, prvky v ohnivě červené barvě a tvar sedla dávají jasně najevo, že se jedná o skutečně sportovní skútr. Medley S se dodává v barvách Bianco Luna (bílá), Grigio Materia (šedá) a Nero Meteora (matně černá), které doplňuje černé sedlo a interiér.

Drž krok s dobou

Nové přístroje s LCD displejem ti umožní mít vše pod kontrolou. Technologicky vyspělou výbavu doplňuje volitelný systém Piaggio MIA, který umožňuje připojení k chytrému telefonu a správu telefonních hovorů, hlasových příkazů a hudby prostřednictvím přilby s Bluetooth a ovládacích prvků na řídítkách. Další funkcí Piaggio MIA je Follow me home, Bike Finder a otevírání sedla pomocí tvého chytrého telefonu.

Start& Stop

Systém Start & Stop, který používá Piaggio Medley 125 i-get, se nazývá RISS (Regulator Inverter Start & Stop System) a je navržen tak, aby se motor automaticky vypnul do 1-5 sekund po zastavení. Jedná se o skutečně inteligentní způsob, jak snížit spotřebu paliva.

100% bezpečné

Sportovní duši modelu S podtrhují detaily, jako jsou kotouče s vlnitým profilem a třmeny se zlatým nádechem. Dvoukanálový protiblokovací brzdový systém ABS Bosch zvyšuje další úroveň bezpečnosti a spolehlivosti a vše završuje zavedení kontroly trakce, která zajišťuje lepší přilnavost i na kluzkém povrchu.

 

Dokonalé křivky

Ladné křivky přední části dokonale doplňuje zúžená zadní část, která vytváří dynamičtější a funkčnější vzhled. Palivová nádrž je schovaná pod prostorem pro nohy a pod sedlem je velký prostor, do kterého se vejdou dvě celoobličejové přilby, což je u skútru s vysokými koly revoluční prvek.

 

Více informací zde: https://www.piaggio.com/cz_CS/models/medley/medley-s-125-4s4v-2021/

 

Pokuď se Vám tento motocykl opravdu líbí a chcete ho, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 70. ti měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.