Motocykly/Skútry NOVÉ

Piaggio Beverly 400, cena-145.900,- Kč

Beverly 400 potěší každého příznivce svižného svezení. Bezpečnost mají pod palcem elektronické jízdní asistenty- můžete se spolehnout na dvoukanálové ABS a kontrolu trakce ASR. Jednoválcový, kapalinou chlazený motor s elektronickým vstřikováním paliva je po zvětšení objemu na 400 ccm nejvýkonnějším motorem ve své objemové kategorii na trhu. Aktuální maximální výkon má hodnotu 35 koní a mohutný kroutící moment 38 Nm je zárukou, že se skvěle pobavíte nejenom bleskovými starty z přeplněných křižovatek, ale také při cestách za město. Beverly 400 si můžete vybrat ze 3 barev karoserie: šedé Grigio cloud, bílé Bianco luna nebo modré Blue Oxygen.

 

Tohle je skútr pro pořádný chlapy. Ne pro bambinos

Největší zábava pro Beverly 400 jsou zatáčky. Je jedno, jestli jsou to dlouhé a táhlé zatáčky nebo ostré, skútr je vždy projede s naprostou jistotou. Městské uličky i okreska plná zatáček, svezete se kdekoli. Velká kola o průměru 16" a 14" úspěšně tlumí nerovnosti vozovky, přináší i jistotu a stabilitu ve vyšších rychlostech. Díky velkému rejdu a stabilitě se skútr lehce ovládá i při nižších rychlostech ve městě a při parkování.

 

Výbava, která potěší

U Beverly 400 se do úložného prostoru pod sedadlem vejdou 2 otevřené helmy, oceníte USB port ve přední přihrádce pro dobíjení mobilu nebo navigace. Osvětlení skútru používá LED světla. Analogické budíky tachometru nahradil v letošním modelu LCD displej s modrým podsvícením. Zapalování je bezklíčové. Ve standartní výbavě má skútr čirý plexisklový protivětrný štít a connectivitu Piaggio Mia, která propojí váš telefon se skútrem a vy budete moct využívat funkce jako bike finder nebo follow me home.

 

Více informací zde: https://www.piaggio.com/cz_CS/models/beverly/beverly-400-hpe-2021/

 

Pokuď se Vám tento motocykl opravdu líbí a chcete ho, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 70. ti měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.