Motocykly/Skútry NOVÉ - Linhai

Linhai ADV Buck 125,cena-69.990,- Kč

Linhai ADV Buck 125 je moderní skútr se vzhledem a charakterem Adventure motocyklu. Díky vyšším zdvihům pérování se stane vaším ideálním vozidlem pro jízdu ve městě nabo každodenním dojíždění do práce, ale zvládne i lehčí terén. Kromě skvělých jízdních vlastností vás nadchne i mimořádně bohatá výbava, která je naprosto výjimečná i na poměry v této třídě a v této cenové kategorii - kontrola trakce, protiblokovací systém ABS, bezklíčkové startování, full-LED osvětlení, podsvícené přepínače na řídítkách nebo velký polstrovaný zadní kufr. To vše dělá z Linhaie ADV Buck 125 mimořádně praktický, funkční, zábavný, snadno ovladatelný skútr, který je navíc za velmi příznivou cenu.

Do města i do terénu
Díky své hbitosti a snadné ovladatelnosti je ADV Buck 125 perfektní do města. Díky vysokým zdvihům a výbornému pérování vám nebudou vadit propadlé kanály ani méně kvalitní vozovky. Zažijete jízdní pohodlí daleko vyšší než na běžném skútru, jízda je skutečně pohodlná. Linhai ADV Buck 125 je chytře navržený skútr s úchvatným designem, silným motorem a podvozkem, který hned tak něco nerozhodí.

Svižná akcelerace
S výkonem 11,5 k/8.5 kW patří ADV Buck 125 k těm nejsilnějším skútrům ve své třídě. Motor má dostatek síly i ve dvou, a ve spojení s nízkou hmotností skútr nabízí vynikající agilitu v každodenním provozu. Aerodynamický design s velkým plexi poskytuje vyváženou kombinaci poskytované ochrany a vysokých dosahovaných rychlostí.

ABS a kontrola trakce
Ve stále populárnější třídě skútrů na silnici i do terénu je ADV Buck 125 vybaven téměř dokonale. Kontrola trakce zabraňuje podklouznutí zadního kola při rozjezdu, což vám dá jistotu nejen v terénu, ale i na kluzkých površích jako jsou mokré kostky, mokré vodorovné značení a podobně. Díky antiblokovacímu systému ABS můžete navíc vyrazit s klidem vědomí, že na mokru nebo při náhlém zabrzdění vás chrání nejmodernější elektronika.

Bezklíčkové startování
Keyless systém umožňuje pohodlné startování bez nutnosti používat klasický klíček. Stačí mít ovladač v kapse nebo kdekoli u sebe, a můžete svého Linhaie nastartovat a vyrazit hned, aniž byste ztráceli čas s mechanickým klíčkem nebo zdlouhavým a otravným hledáním klíčků po kapsách.

Displej s vysokou ostrostí
Velký barevný multifunkční TFT displej vás přehledně informuje o všem důležitém. Atraktivně řešený otáčkoměr, výrazný ukazatel stavu paliva a velké číslice rychloměru jsou perfektně čitelné už při letmém pohledu, nechybí kontrolka trakce, motoru nebo systému ABS.

Bohatá výbava v ceně
ADV Buck 125 se už ve standardu může pochlubit skutečně mimořádnou výbavou. Nechybí full-LED osvětlení s DRL, atraktivní modré podsvícení přepínačů na řídítkách, systém ABS nebo kontrola trakce TCS, bezklíčkové Keyless startování, velké plexi omezující turbulence, USB port, elektrické otevírání sedadla a palivové nádrže, a v neposlední řadě velký praktický plastový kufr, který má polstrovaný vnitřek, aby chránil vaše věci uvnitř.

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Motor
Typ:    čtyřtaktní kapalinou chlazený jednoválec OHC
Objem:    125 cm3
Vrtání x zdvih:    Ø 52 × 58,6 mm
Příprava směsi:    vstřikování paliva EFI
Výkon:    8,5 kW (11.5 k) / 7800 /min
Max. točivý moment:    10.6 Nm / 7300 /min
Startování:    elektrické
Převodovka:    automatická

Podvozek
Odpružení vpředu:    teleskopická vidlice
Odpružení vzadu:    kyvná vidlice v bloku s motorem
Brzdy:    hydraulické kotoučové se systémem ABS
Pneumatika přední:    110/80 - 14
Pneumatika zadní:    130/70 - 13
Rozměry a hmotnosti
Celková délka:    1 980 mm
Celková šířka:    740 mm
Celková výška:    1 220 mm
Výška sedla:    800 mm
Rozvor:    1 180 mm
Hmotnost bez náplní:    147 kg
Objem nádrže:    12 l
Displej
TFT multifunkční displej s funkcemi: digitální rychloměr, digitální otáčkoměr, digitální palivoměr, počítadlo ujeté vzdálenosti, počitadlo najetých motohodin, denní počítadlo kilometrů, kontrolka trakce, motoru, systému ABS

Výbava
Protiblokovací sytém ABS, kontrola trakce TCS, full-LED osvětlení, podsvícené řídítkové přepínače, bezklíčkové startování Keyless system, praktický zadní kufr, velké přední plexi, podsedlový prostor pro jednu integrální přilbu, USB port, elektrické otevírání sedadla a palivové nádrže

 

 

Pokuď se Vám tento motocykl nebo čtyřkolka opravdu líbí a chcete jí, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 84 měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.

Nabízíme kompletní služby, vše u nás, nemusíte již nikam jinam:
Vyřizujeme přihlášení na SPZ
Sjednáváme pojištění KOOPERATIVA + GENERALI
Vše jsme schopni po domluvě dovézt až k Vám před dům

Najdete nás i na Facebooku, sledujte akce a novinky: https://www.facebook.com/MOTOBOOM.cz/
Navštivte nás také na Instagramu: https://www.instagram.com/motoboomcz/