Motocykly/Skútry NOVÉ - Aprilia

Aprilia Tuono 125, cena-119.900,- Kč

Adrenalin, po kterém toužíš

Sportovní, dynamické, lehké a s nezaměnitelným stylem značky Aprilia slibuje nové Tuono 125 spoustu vzrušení a adrenalinu i pro ty nejmladší jezdce. Tento motocykl, navržený a vyrobený v Itálii, vyniká skvělým podvozkem, dravým designem a výkonným motorem.

Ergonomie a digitální displej

Aprilia Tuono 125 nabízí vyšší výkon než kdykoli předtím, ale není na úkor pohodlí - optimální jízdní pozice, pedály navržené tak, aby snižovaly únavu, a řídítka umístěná tak, aby měl jezdec motocykl plně pod kontrolou.
Kompaktní a lehká přístrojová deska obsahuje nový digitální displej plný užitečných informací, jako je stav paliva, okamžitá a průměrná spotřeba, zbývající počet dojezdových kilometrů a mnoho dalších.
Novinkou je také dvoukanálový systém ABS vyvinutý ve spolupráci s firmou Bosch, který zajišťuje lepší stabilitu a přilnavost v zatáčkách.

Srdce připravené řvát

Termodynamika nového modelu Aprilia Tuono 125 byla kompletně přepracována. Tlukoucím srdcem je kapalinou chlazený jednoválec se čtyřventilovým rozvodem, který splňuje normu Euro 5 a vyznačuje se robustnější křivkou točivého momentu, přičemž maximálního výkonu dosahuje v nižších otáčkách, což znamená nižší spotřebu paliva. Výkon je dále zvyšován prostřednictvím elektronického řízení, které zajišťuje nová řídicí jednotka Marelli MIUG 4.

Podvozek, který určuje laťku

Aprilia Tuono 125 je výsledkem jedinečných zkušeností týmu Aprilia Racing, který se jen ve třídě 125 může pochlubit 10 tituly mistra světa jezdců, 10 tituly mistra výrobců a 151 vítězstvími. Úspěchy a dovednosti, které vedly k vytvoření neuvěřitelného hliníkového rámu tvořeného tlakově litými nosníky s kříženými výztužnými žebry. Lehká konstrukce, která zajišťuje nejvyšší úroveň stability a ovladatelnosti na silnici i na okruhu. Tento jedinečný podvozek doplňuje obrácená vidlice a jediný tlumič připojený k asymetrické kyvné vidlici.

Dynamičtější než kdy předtím

Nový design modelu Aprilia Tuono 125 se inspiruje nejnovějšími modely RS 660 a Tuono 660, což se projevuje agresivním a rozhodně originálním vzhledem s plným LED osvětlením a ikonickým trojitým světlometem. Hliníkový rám, motor, stupačky a plechy vidlice jsou lakovány nejkvalitnějším lakem, navíc je nyní přední část motocyklu kompaktnější, což má za následek sportovnější a uhlazenější vzhled.

 

Více informací zde: https://www.aprilia.com/cz_CS/models/tuono/

 

Pokuď se Vám tento motocykl opravdu líbí a chcete ho, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 70. ti měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.