Motocykly/Skútry NOVÉ - Aprilia

Aprilia Tuareg 660,cena-299.900,- Kč

CENA VARIANTY DAKAR PODIUM (TRIKOLORA) - 319900,– Kč vč. DPH

PROTOŽE ZÁBAVA JE VELKÁ VĚC
Technické řešení navržené pro výkon a požitek z jízdy
V kategorii, která je svazována kompromisy, nastavuje Tuareg 660 nový kurz a nabízí učebnicové jízdní vlastnosti za každých podmínek a pravou adventure výbavu.
V tom spočívá kouzlo platformy Aprilia 660, která je lehká, inteligentní, komplexní a efektivní. Přepracovaná tak aby poskytla maximální kontrolu na asfaltu i v terénu, ať už stojíte nebo sedíte. A to díky charakteristickým technickým řešením, které splňují tvoje objevitelské touhy.

SENZACE ČEKÁ
Je jen na tobě, kdy ji zažijete
Technický, dynamický, nepostradatelný a hrdě Italský Tuareg 660 neakceptuje pravidla ostatních, ale donutí tě přijmout nové výzvy a najít dokonalou stopu přesně tam, kde není žádná přilnavost. Tvoje odměna? Všechny představitelné pocity a vzrušení, jaké od jízdy na motocyklu očekáváš, a to za jakýchkoli okolností.

ZÁBAVNÝ A SPORTOVNÍ
Z okruhu na šotolinu: revoluce 660 pokračuje
Platforma Aprilia 660 už stihla přepsat pravidla na silnici a teď udělá totéž v off-roadu. Model Tuareg 660 má všechny výjimečné prvky, které zajistily úspěch RS 660 a Tuono 660, a originálním způsobem je nabízí každému jezdci, který sní o nové, více vzrušující formě dobrodružného cestování.

TUAREG V POHYBU
Nasedni a vydej se na cestu
Dnes už se základní myšlenka dobrodružství vytratila, a je na nás, abychom ji znovu objevili, a vrátili ten magický pocit. Ať už tvoje představa ideálního hřiště vypadá jako pouštní duny, alpské stezky nebo městský provoz se všemi jeho nástrahami, jediné, co potřebuješ, je přilba a klíček od motocyklu Tuareg 660. Dej se do pohybu a odstartuj tvou cestu.

ŽÁDNÝ CÍL NENÍ MIMO DOSAH
Obratný, výkonný a připravený překonat jakoukoliv překážku. S lehkostí rallye endura a univerzálností dobrodružného motocyklu je Tuareg 660 poháněn sportovním paralelním dvouválcem o objemu 660 ccm, doplněným o vysoký zdvih odpružení a ráfky s výpletem. Tajemství jeho instinktu průzkumníka lze nalézt v celkové rovnováze mezi chytrou technologií a pokročilým šasi.

TECHNOLOGIE APRC
Čistě off-roadové jízdní vlastnosti, sportovní technologie
Čtyři jízdní režimy, z nichž dva jsou nastavitelné (jeden určený pro off-road). ABS lze vypnout na obou kolech nebo jen vzadu. Systém APRC dále zahrnuje kontrolu trakce, tempomat, motorové mapy a nastavení brzdného účinku motoru. Vše se ovládá prostřednictvím přehledného a čitelného 5" TFT displeje.

NÍZKÁ HMOTNOST
Maximální výbava a minimální hmotnost
Se suchou hmotností pouhých 187 kg je Tuareg 660 novým etalonem ve svém segmentu, pokud jde o lehkost. Konstruktéři Aprilia odstranili každý možný gram, a zároveň vybavili Tuareg veškerými nezbytnostmi pro dobrodružné cestování, počínaje velkorysou 18litrovou palivovou nádrží.
Méně hmotnosti = vždy více zábavy!

OFF-ROADOVÉ ODPRUŽENÍ
Vyšší zdvihy, žádné kompromisy
43mm přední vidlice a zadní monoshock s progresivním přepákováním nabízí shodně 240 mm zdvihu. Zajišťují tak trakci v terénu a zábavu na místech, kde ostatní musí zavřít plyn.

RÁM A ODPRUŽENÍ APRILIA
Rozdíl, který poznáte
Model Tuareg 660 je věrný tradici podvozků Aprilia, což jinak řečeno znamená, že je vynikající. To vše díky novému rámu z ocelových trubek a hliníkovými výztuhami, který je spojen s motorem na šesti místech, rozvoru jen lehce přes 1500 mm, a pečlivému rozložení hmotnosti a centralizaci hmot.

UPRAVENÝ MOTOR
Jiný projev, identický charakter 660
Řadový dvouválec nyní nabízí maximální výkon 80 koní, špičku točivého momentu 70 Nm a výrazně posílenou křivku ve spodním a středním pásmu. Olejová vana snižuje vertikální rozměry motoru a světlá výška dosahuje více než 240 mm, zatímco výška sedla je nižší než 860 mm.

TECHNICKÉ ÚDAJE:
Typ motoru: Čtyřtaktní, kapalinou chlazený řadový dvouválec Aprilia se sklonem válců dopředu, DOHC s tichým rozvodovým řetězem na pravé straně, čtyři ventily na válec.
Vrtání a zdvih: 81 x 63,93 mm
Zdvihový objem: 659 cm3
Kompresní poměr 13,5: 1
Maximální výkon na klikové hřídeli: 80 k (58,8 kW) při 9250 ot./min.
Maximální točivý moment na klikové hřídeli: 70 Nm při 6500 ot./min.
Palivový systém: Airbox s náporovým sáním. 2 vstřikovací jednotky ∅ 48 mm, Ride-by-wire
Zapalování: Elektrické
Mazání: Olejová vana
Převodovka: 6 rychlostí. Obousměrné rychlořazení Aprilia Quick Shift (AQS) v nabídce příslušenství
Spojka: Více lamelová v olejové lázni, antihopping
Sekundární převod: Řetězem, převodový poměr 15/42
Elektronika: Paket APRC Systémy zahrnující ATC (kontrola trakce), AEB (brzdný účinek motoru) AEM (palivové mapy), ACC (tempomat), 4 jízdní režimy (Urban, Explore, Offroad, Individual)
Rám: Z ocelových trubek s vestavěnými zpevňujícími hliníkovými prvky, které spojují rám s motorem
Přední odpružení: Plně nastavitelná USD vidlice Kayaba ∅ 43 mm. Zdvih kola 240 mm
Zadní odpružení: Hliníková kyvná vidlice. Progresivní přepákování. Plně nastavitelný tlumič Kayaba. Zdvih kola: 240 mm
Přední brzda: Dvojitá kotoučová 300 mm, Třmeny Brembo se 4 protilehlými pístky ∅ 30/32 mm. Axiální pumpa a oplétané brzdové hadice.
Zadní brzda: Kotoučová 260 mm; jednopístkový plovoucí třmen Brembo ∅ 34 mm. Hlavní brzdový válec s oddělenou nádobkou a oplétané brzdové hadice.
ABS: Více mapové ABS
Kola: Vyplétané ráfky s hliníkovými středy. Přední: 2.15”21” Zadní: 4.25”X18”
Pneumatiky: Bezdušové, přední: 90/90-21 zadní: 150/70 R 18
Rozměry
Rozvor: 1525 mm
Délka: 2220 mm
Šířka: 965 mm
Výška sedla: 860 mm
Úhel hlavy řízení: 26,7°
Závlek předního kola: 113,3 mm
Hmotnost 204 kg
Emisní norma Euro 5
Spotřeba 4,0 l/100km
Emise CO2 99 g/km
Objem nádrže 18 l (3 l rezerva)

Pokuď se Vám tento motocykl nebo čtyřkolka opravdu líbí a chcete jí, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 84 měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.

Nabízíme kompletní služby, vše u nás, nemusíte již nikam jinam:
Vyřizujeme přihlášení na SPZ
Sjednáváme pojištění KOOPERATIVA + GENERALI
Vše jsme schopni po domluvě dovézt až k Vám před dům

Najdete nás i na Facebooku, sledujte akce a novinky: https://www.facebook.com/MOTOBOOM.cz/
Navštivte nás také na Instagramu: https://www.instagram.com/motoboomcz/