Motocykly/Skútry NOVÉ - Aprilia

Aprilia SX 125, cena-99.900,- Kč

VSTUP DO SVĚTA MOTARDŮ

Nová Aprilia SX je jednoduše jednou z nejvýkonnějších 125 na silnici. Hbitá, lehká a díky novému motoru na špičce své kategorie. Jedná se o autentický motocykl Aprilia s aktualizovaným designem a funkcemi, který je připraven nabídnout velké emoce každému, kdo se chopí řídítek.

Podvozek

V tomto segmentu trhu Aprilia představuje systém ABS Bosch s ochranou proti převrácení, který zaručuje přesnost a úplnou kontrolu nad brzděním a který reguluje zvedání zadního kola při nejdůraznějším brzdění.

Technologie

Aprilia vybavila model SX pokročilými digitálními přístroji. Kromě nejběžnějších funkcí se multifunkční přístrojový panel může pochlubit také archivem jízd, možností zobrazit maximální rychlost a počet ujetých kilometrů při poslední jízdě.

Bezpečnost

Aprilia SX je vybavena 17" koly a sportovními pneumatikami velkých rozměrů - 100/80-17" a 130/70-17" - pro maximální přilnavost za všech podmínek.

Jednoválec 125 cm3

Nový jednoválcový motor o objemu 125 cm3 je připraven zažehnout emoce. Motor je kompletně termodynamicky a elektronicky přepracován a vybaven novou řídicí jednotkou Marelli MIUG4. Na silnici se tyto změny projevují maximálním výkonem v nízkých otáčkách, nižší spotřebou paliva, lepší odezvou na přidání plynu a snadným řízením při jízdě ve městě i v terénu. Není pochyb o tom, že se jedná o čtyřtakt, který je připraven zapsat se do historie.

Přístrojový panel

Aprilia dosáhla svého cíle vyrábět vyspělé motocykly, které jsou všestranné a praktické pro každodenní použití, tím, že model SX vybavila kompaktními, moderními a snadno čitelnými digitálními přístroji; kromě obvyklých funkcí nabízí digitální přístrojová deska archiv jízd s možností sledování maximální rychlosti, napětí baterie a se dvěma denními údaji o ujeté vzdálenosti při poslední jízdě.

Inovovaný podvozek

Bezpečnost modelu Aprilia SX zajišťuje vyspělé odpružení a nový brzdový systém nejvyšší úrovně s ABS pouze na předních kolech, který poskytuje skvělý výkon a ovladatelnost. Zvýšená bezpečnost a lepší účinnost - Aprilia jako první v tomto segmentu trhu zavádí systém Bosch ABS pouze pro přední kola s režimem proti převrácení, který na jedné straně zajišťuje přesnost a naprostou kontrolu při brzdění a na druhé straně upravuje zvedání zadního kola při nejprudším brzdění.

 

Více informací zde: https://www.aprilia.com/cz_CS/models/sx-125/

 

Pokuď se Vám tento motocykl opravdu líbí a chcete ho, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 70. ti měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.