Motocykly/Skútry NOVÉ - Aprilia

Aprilia SR GT Sport 200, cena- 119.900,- Kč

Skútr s DNA značky Aprilia

Spojení s motocyklovým světem je v novém modelu Aprilia SR GT 200 Sport silnější než kdykoli předtím, a to díky designu, jízdním vlastnostem a vynikajícím výkonnostním parametrům, které jej vynesly na vrchol žebříčku ve své kategorii. Opojná kombinace výkonu a všestrannosti z něj dělá dokonalého společníka, který s lehkostí a hbitostí zdolá jakékoliv městské překážky, ať už jde o tramvajové koleje, dlažební kostky či výmoly, přičemž jeho moderní jednoválcový motor Euro 5 i-get o objemu 174 cm³ poskytuje veškerý potřebný elán.

Agresivní a sebevědomý styl

Speciální verze Sport nabízí barevná provedení, která připomínají typické zbarvení sportovních motocyklů značky Aprilia. Na výběr jsou Street Gold, Iridium Grey a Red Raceway, tři výrazné pololesklé barvy, které dokonale ladí s červeně lakovanými ráfky a černošedým sedlem s červeným prošíváním. Stříbrno-šedé stupačky jsou opatřeny nápisem Aprilia, zatímco středový tunel a boky jsou matně černé a madla spolujezdce ladí s vozem. V neposlední řadě je po stranách štítu vyobrazeno velké písmeno "a" jako Aprilia.

Motor i-get nejnovější generace

Aprilia SR GT určuje měřítka v segmentu skútrů nejen co do stylu, ale také co se týče výkonu a účinnosti. Jednoválec i-get o objemu 174 cm³ dosahuje maximálního výkonu 13 kW při 8 500 ot./min a točivého momentu 16,5 Nm při 7 000 ot./min. Hbitost, rychlost a plynulá jízda za všech podmínek jsou s tímto temperamentním skútrem jistotou.

Cestuj stylově

Aprilia SR GT 200 Sport ja vybavena lehkým předním kotoučem s plátkovým profilem, který díky lepšímu odvodu tepla zajišťuje vyšší výkon. Propracovaný podvozek modelu je mistrovským dílem nejmodernějších výrobních postupů, které neponechávají žádný detail náhodě. Výsledkem je hmotnost pouhých 148 kg s plnou nádrží a velkorysý objem 9 litrů paliva pro přibližně 350 km nepřetržité jízdní zábavy.

 

Více informací zde: https://www.aprilia.com/cz_CS/models/sr-gt/

 

 

Pokuď se Vám tento motocykl opravdu líbí a chcete ho, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 84 měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.