Motocykly/Skútry NOVÉ - Aprilia

Aprilia RS 660, cena-279.900,- Kč

Budoucnost navazuje na tradice stáje Noale, která je již dlouho známá svou inovativností a osobitým charakterem. RS 660 se svým sportovním charakterem a krásnými moderními liniemi přináší na silnice zážitek z vítězné dráhy značky Aprilia. Jeho jedinečný design vytváří lehké, kompaktní motocykl s elegantními a hbitými křivkami. Zajišťuje stabilitu při vysokých rychlostech a je zárukou zábavy a příjemného zážitku z jízdy. Mezi barevné varianty patří zcela nová barva Acid Gold, která ještě více podtrhuje design a mladou, dynamickou osobnost motocyklu.

VÍTĚZNÝ DUCH

RS 660 staví na vítězných zkušenostech značky Aprilia a přináší do této kategorie nové standardy. Špičkový podvozek ve své třídě vytváří skutečně dynamický jízdní zážitek díky unikátně zkonstruovanému lehkému hliníkovému rámu a kyvné vidlici, které optimalizují rozložení hmotnosti.

JEDNODUŠE DECHBEROUCÍ

Sportovní charakter a moderní linie modelu RS 660 udělají dojem všude, kde se objeví, a přenesou vítězné zkušenosti značky Aprilia z okruhů na silnice. Jeho jedinečný design vytváří lehký kompaktní motocykl s elegantními a hbitými křivkami. Zajišťuje stabilitu při vysokých rychlostech a je zárukou zábavy a příjemného zážitku z jízdy.

NOVÝ ZÁŽITEK Z JÍZDY

Pozice řidiče byla pečlivě navržena tak, aby poskytovala pohodlí na silnici a ideální rozložení hmotnosti vpředu. Perfektně vyvážené nastavení sedla, stupačky a připínací řídítka na řídicím spoji vytvářejí dynamickou jízdní pozici. K tomu všemu si můžeš vybrat z pěti předdefinovaných jízdních režimů pro různé podmínky na trati a silnici a máš všechny ingredience pro skutečně vzrušující zážitek z jízdy.

APRC SYSTEM

Systém APRC, což je pokročilé elektronické řešení řízení, byl původně vyvinut pro použití na závodech a až poté byl vyladěn pro silnici. Jedná se o kompletní balíček navržený tak, aby zajistil bezpečnost na silnici a lepší výkon na trati.

RS 660 se může pochlubit nejnovějším balíkem elektronických ovládacích prvků APRC (Aprilia Performance Ride Control). Tento moderní setrvačný šestiosý navigační systém využívá interní gyroskopy a snímače zrychlení, aby v reálném čase pochopil stav motoru ve vztahu k vozovce a poskytl okamžité úpravy pro zlepšení výkonu a bezpečnosti.

Balíček systému APRC pro RS 660 je evolucí systému, který byl navržen pro závodění na nejvyšší úrovni:

ATC: Aprilia Traction Control (Aprilia Anti-Traction Control), nastavitelný protismykový systém založený na přesné a vysoce výkonné logice ovládání.

AWC: Aprilia Wheelie Control (systém regulace zdvihu předního kola)

ACC: Aprilia Cruise Control (tempomat Aprilia), který udržuje nastavenou rychlost bez použití plynu.

AQS: Aprilia Quick Shift (Aprilia Quick Shift), elektronický systém řazení, který umožňuje extrémně rychlé řazení bez sundání nohy z plynu nebo použití spojky.  Obsahuje také funkci podřazování, která umožňuje podřazovat bez použití spojky.  Jako volitelný doplněk je k dispozici software, který umožňuje vytvořit schéma obráceného řazení bez nutnosti výměny dílů.

AEB: Aprilia Engine Brake pro regulaci brzdění motorem při ubrání plynu.

AEM: Mapa motoru Aprilia s řadou různých plánů, které mění výkon a charakter motoru.

ABS: s funkcí zatáčení a 3 nastavitelnými úrovněmi

Pokuď se Vám tento motocykl opravdu líbí a chcete ho, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 70. ti měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.

Kontakty

MOTOBOOM s.r.o.
Třeboňská 401/13
Rudolfov
373 71

IČO: 05915686
DIČ: CZ05915686

ID RZP: 2786448

Zápis do obchodního rejstříku vedený u Krajského soudu v ČB oddíl C, vložka 26002.

Číslo účtu: 888572/5500
IBAN: CZ7955000000000000888572

+420 777 594 380 - Jiří Velikovský

+420 773 379 779 - Tomáš Layer

+420 604 364 334 - Miloš Vrkoč

SERVIS - kontaktní telefon na dílnu:
+420 777 009 591

info@motoboom.cz

Parkovací místa jsou přímo na proti prodejně, dvě velká parkoviště s kapacitou 60 míst.

Zákaz příjezdu přes chodník!!!

Servis ze zadní části budovy!!!

Mapa příjezdu na servis.

Najdete nás také na sociálních sítích:

 

 

PROVOZNÍ DOBA

Pondělí - Pátek 09:00 – 17:00
Sobota po telefonické dohodě 10:00 – 13:00

 

Jméno*:
Telefon:
E-mail*:
Zpráva:

* - povinné pole