Čtyřkolky/UTV - TGB

TGB BLADE 600 LTX LED MAX EPS E5 LIMITED,cena-224.990,- Kč

Moderní design s LED Matrix světlomety, nově masivní zadní nárazník, Full-LED osvětlení, třírežimový posilovač řízení, automatická převodovka s japonskými komponenty, prodloužený podvozek s vyvýšenou sedačkou spolujezdce, příjemné ovládání a výborné jízdní vlastnosti - TGB Blade 600 LTX MAX EPS přijíždí se zcela novým velkým barevným TFT displejem s denním a nočním režimem, který navíc nově disponuje i Bluetooth připojením k mobilnímu telefonu. Pozornost upoutají nová LED zadní světla s dynamickými blikači. K tomu vyhlášeně spolehlivý motor s vysokou tažnou silou, vynikající terénní vlastnosti, elektricky připojitelný pohon 4x4 a mimořádně bohatá standardní výbava - nový TGB Blade 600 LTX MAX EPS má všechny důvody stát se jednou z nejoblíbenějších čtyřkolek střední třídy.

Posilovač řízení se třemi režimy
Elektrický posilovač řízení ulehčuje ovládání čtyřkolky a zmenšuje sílu potřebnou na řízení. Posilovač také zvyšuje bezpečnost jízdy, protože zároveň funguje i jako tlumič ran a úderů do řídítek - když narazíte kolem na skrytý kámen, díru nebo pařez, náraz vám nevyrazí řídítka z ruky, protože většinu energie nárazu pohltí posilovač.

Výkonný motor
Spolehlivý čtyřdobý motor 600 ccm s moderní čtyřventilovou technikou je chlazený kapalinou a olejem, se dvěma samostatnými chladiči. Moderní elektronické vstřikování paliva zaručuje vysoký výkon, velký točivý moment, nízké emise a spolehlivé startování v létě i v zimě. Přední ozdobná mřížka chladiče je odnímatelná pro usnadnění čištění.

Prodloužený podvozek
Optimalizovaná geometrie se širokým rozchodem a příjemně nastavené odpružení. Výsledkem je  snadná ovladatelnost, přesné řízení a vysoká stabilita při jízdě. Prodloužený podvozek navíc nabízí dostatek místa pro dva jezdce na samostatných sedačkách.

Pohon 4x4 se dvěma diferenciály
Pohon 2x4/4x4 a moderní nezávislé zavěšení všech kol iRS, společně se širokým rozchodem a velkou světlou výškou zaručuje vynikající průchodnost těžkým terénem. Verze Euro 5 jsou navíc vybaveny hned dvěma uzamykatelnými diferenciály. V těžkém terénu oceníte možnost uzamknutí buď předního, nebo obou diferenciálů. Díky tomu můžete pohon zvolit ideálně pro jakýkoli terén. Na jednu stranu získáte maximální trakci v těžkém terénu, na druhou stranu klidné řízení v zatáčkách a na rovině.

Výkonný brzdový systém
Účinné kotoučové brzdy vám dají jistotu při těžké práci, když vezete vlek nebo těžký náklad, a při posouvání vašich jezdeckých limitů. Díky odolným pancéřovaným hadičkám brzdy umožňují citlivé dávkování a přesnou kontrolu brzdného účinku.

Full-LED osvětlení
Vysoce svítivé přední LED Matrix světlomety dodávají stroji atraktivní vzhled a vysokou bezpečnost. Také veškeré další osvětlení včetně brzdových světel a blikačů je vybavené inovativní LED technologií, která poskytuje vysokou svítivost při nízké potřebě elektrické energie.

Dynamické zadní blikače
Moderní zadní LED světla nabízejí vyšší viditelnost, větší bezpečnost, a navíc jsou vybavena atraktivní dynamickou funkcí blikačů.

Nový TFT displej
Nový barevný TFT displej s automatickým přepínáním denního a nočního režimu přehledně zobrazuje rychlost jízdy, digitální otáčkoměr, stav paliva, zařazený pohon 2WD / 4WD, režim posilovače, zařazený převod, teplotu chladicí kapaliny a denní počítadlo kilometrů. Displej navíc nově disponuje také Bluetooth připojením k mobilnímu telefonu, a možností nastavení upozornění při dosažení předem nastavené rychlosti.

Plná výbava již ve standardu
TGB Blade 600 LTX MAX EPS nabízí již v základu mimořádně bohatou výbavu, ve které najdete například masivní zadní nárazník, barevný TFT displej, variabilní posilovač řízení se 3 režimy, moderní LED osvětlení, nové ALU disky 12", chrániče rukou, robustní nárazníky, moderní kompozitní nosiče, samostatné sedadlo spolujezdce s opěrkou zad, opěrky nohou pro spolujezdce, 12V zásuvku, tažné zařízení a vodotěsný naviják s tažnou silou 3000lbs.

Motor
Typ:    čtyřtaktní jednoválec SOHC, EFI
Objem:    561 cm3
Vrtání x zdvih:    Ø 95 x 79,2 mm
Kompresní poměr:    10.2: 1
Výkon:    42k (31,3 kW) / 6500 (off-road)
Max. točivý moment:    53,6 Nm / 5500   (off-road)
Chlazení:    kapalinou + olejem + elektrický ventilátor
Hnací systém
Pohon:    2x4 / 4x4, elektricky přepínatelný
Převodovka:    automatická, CVT variátor se zpátečkou, L/H/N/R/P, brzdění motorem
Uzávěrka diferenciálu:    vpředu, elektricky ovládaná (T3b)
vpředu i vzadu, elektricky ovládaná (L7e -Euro 5)
EPS:    elektrický posilovač řízení se třemi režimy
Koncový převod:    kardanem
Podvozek
Zavěšení přední:    nezávislá dvojitá A-ramena
Zavěšení zadní:    nezávislá dvojitá A-ramena
Pérování přední:    kapalinové tlumiče + pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Pérování zadní:    kapalinové tlumiče + pětipolohově nastavitelné předpětí pružin
Brzdy přední:    2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní:    1x hydraulická kotoučová (T3b)
2x hydraulická kotoučová (L7e)
Pneumatiky přední:    AT25 x 8 - 12
Pneumatiky zadní:    AT25 x 10 - 12
Rozměry a hmotnosti
Celková délka:    2280 mm
Celková šířka:    1250 mm
Celková výška:    1420 mm
Světlá výška:    320 mm
Výška sedla:    940 mm
Rozvor:    1450 mm
Provozní hmotnost:    444 kg
Palivová nádrž:    18 l
Přístroje a osvětlení
Displej:
TFT digitální displej s funkcemi: otáčkoměr, rychloměr, maximální dosažené otáčky motoru, maximální dosažená rychlost, průměrná rychlost, 2 denní počítadla ujeté vzdálenosti, počítadlo celkově ujeté vzdálenosti, denní počítadlo najetých motohodin, celkové počítadlo najetých motohodin, palivoměr, zobrazení režimu posilovače, diagnostické a poruchové kódy, hodiny

Kontrolky:    Pohon 4x4, zařazený převod, přehřátí motoru, motorový olej, ukazatele směru, osvětlení
Osvětlení:    Full LED matrix přední světlomety, LED světla pro denní svícení, LED blikače, EVO LED zadní světla
Výbava
Homologované tažné zařízení, elektrická uzávěrka předního i zadního diferenciálu, elektrické přepínání pohonu 2x4/4x4, pancéřované brzdové hadičky, atraktivní 8paprskové hliníkové disky, značkové 25" pneumatiky, chrániče rukou na řídítkách, robustní přední nárazník, kompozitní nosiče zavazadel, samostatné sedadlo spolujezdce s opěrkou zad a madly, vodotěsný naviják 3000 lbs, 12V zásuvka, Full-LED osvětlení.

Legislativa a schválení
Homologace pro silniční provoz:    ano, T3b / L7e (Euro 5) (řidičské oprávnění skupiny B - automobil)
Registrační značka (SPZ):    v ceně (spolu se čtyřkolkou získáte čistopis Technického průkazu)

 

 

Pokuď se Vám tento motocykl nebo čtyřkolka opravdu líbí a chcete jí, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 84 měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.

Nabízíme kompletní služby, vše u nás, nemusíte již nikam jinam:
Vyřizujeme přihlášení na SPZ
Sjednáváme pojištění KOOPERATIVA + GENERALI
Vše jsme schopni po domluvě dovézt až k Vám před dům

Najdete nás i na Facebooku, sledujte akce a novinky: https://www.facebook.com/MOTOBOOM.cz/
Navštivte nás také na Instagramu: https://www.instagram.com/motoboomcz/