Čtyřkolky/UTV

Goes TERROX 400 T3b,cena-119.990,- Kč

Doplňková výbava: 
Opěrka a madla spolujezdce - 1 000,– Kč
Ochranné kryty řídítek - 1 500,– Kč

Efektivita při práci, nezastavitelnost v terénu.
GOES TERROX 400 je příkladem toho, že spolehlivost, výkon i užitkovost jdou ruku v ruce. Tento model se pyšní svojí odolností a širokým rádiusem využití. TERROX 400 je navržen pro těžkou, každodenní práci ale také pro bezstarostný výjezd za víkendovým odpočinkem.

Krátká verze
Kompaktní GOES TERROX 400  ve své krátké ale dvoumístné verzi představuje stroj s špičkovou obratností a sportovním charakterem, který nabízí vzrušující jízdní zážitek pro ty, kteří hledají dynamiku na cestách.

Klíčové vlastnosti
Motor, podvozek a celkový koncept zajišťují spolehlivý výkon pro různé úkoly, což se ještě zdůrazňuje díky zařízení pro tažení a odolnému navijáku.

MOTOR
Velkou výhodou pro uživatele je plynulý průběh výkonu, hnací ústrojí bez rozběhové spojky a elektrické vstřikování paliva.

DISPLEJ
Přístrojový panel je rozdělen na 2 sektory - LCD displej a zóna barevných kontrolek. Vše jasně a přehledně v zorném poli řidiče.

VARIÁTOR
Pokročilý kanadský variátor CVTech představuje klíčový prvek pro bezproblémový a efektivní přenos výkonu na kola. Díky své spolehlivosti a lineárním vlastnostem zajišťuje optimální výkon v jakémkoli jízdním scénáři.

OVLÁDÁNÍ
Jednoduché, spolehlivé a především nenáročné ovladače uzávěrek. Madla rukojetí jsou z měkčeného materiálu s vynikajícím gripem v případě deště či chladu.

OCELOVÉ NOSIČE
Přední i zadní ocelové nosiče tohoto systému nabízejí pohodlné řešení pro přepravu různých předmětů. S jednoduchým kotvícím systémem lze snadno připevnit doplňky, jako jsou boxy nebo další náklad, a zajistit je v bezpečném stavu.

POHON 2WD / 4WD
Elektronická uzávěrka předního diferenciálu, možnost volby pohonu 2x4 nebo 4x4. Do každého terénu, pro každý účel. Spolehněte se!

TAŽNÉ ZAŘÍZENÍ
Homologované tažné zařízení je prirozenou součástí pracovního zařazení Terroxu. Je odnímatelné, což umožňuje v případě potřeby připojit jiný typ pracovního zařízení, příklad je sběrný koš na ovoce.

SPECIFIKACE
Motor: 4-taktní, 4-ventilový jednoválec, SOHC
Vrtání x zdvih: 91 mm x 61,5 mm
Převodovka: Automatická CVT – variátor / uzamykatelný přední diferenciál / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce)
Odpružení: Nezávislé, seřiditelné odpružení / Dvojitá ocelová A-ramena
Brzdy: Kotoučové hydraulické
Nádrž: 14 l
Pohotovostní hmotnost: 358 / 382 kg
ROZMĚRY
Délka: 2190 mm
Šířka: 1100 mm
Výška: 1200 / 1435 mm
Rozvor: 1260 mm
OSTATNÍ
Přední pneu: 25×8-12 / 25×8-12
Zadní pneu: 25×10-12 / 25×10-12

 

Pokuď se Vám tento motocykl nebo čtyřkolka opravdu líbí a chcete jí, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 84 měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.

Nabízíme kompletní služby, vše u nás, nemusíte již nikam jinam:
Vyřizujeme přihlášení na SPZ
Sjednáváme pojištění KOOPERATIVA + GENERALI
Vše jsme schopni po domluvě dovézt až k Vám před dům

Najdete nás i na Facebooku, sledujte akce a novinky: https://www.facebook.com/MOTOBOOM.cz/
Navštivte nás také na Instagramu: https://www.instagram.com/motoboomcz/