Čtyřkolky/UTV - CFMOTO

CFMOTO Gladiator Z950 XL + EV110 za cenu 39 990,-,cena-424.990,- Kč

NYNÍ AKCE!!! - ke čtyřkolce získáte dětskou elektrickou čtyřkolku EV110 za cenu 39 990,–

SDÍLEJTE ZÁŽITEK Z DOBRODRUŽNÉ JÍZDY…
…se svými přáteli – na jednom místě, v jednom čase. Představujeme 4-místnou verzi Gladiatoru Z950Sport XL. Nová plnohodnotná platforma buginy pro moderní dobrodruhy, kteří chtějí poznávat a objevovat.

Motor
K přesnému řízení stroje je důležitá přesná reakce na plyn. V-Twin motor disponuje elektronickým plynem, řídící jednotka Bosch EFI dává k dispozici 2 režimy jízdy SPORT/NORMAL.

Designový unikát
Vytvořit agresivně-sportovní design pro 4-člennou posádku nebyl jednoduchý úkol. V tomto případě se podařil jedinečný projekt.

První třída pro 4 osoby
Prodloužený podvozek, zvětšený interiér, snadný přístup ke každému sedadlu, bezpečnostní poloviční dveře – zvýšená ochrana každého člena posádky.

Prémiové prvky výbavy
Inteligentní partneři pro pohodlnou a bezpečnou jízdu, to jsou: světlomety RIDEVISION LED, dvoustupňový posilovač řízení, velký 5“ displej ale také naviják o síle 4500 lbs.

Agilita
Minimální poloměr otáčení je 6,1 m, což je třetina oproti běžným vozům typu pick-up. Okamžitá reakce volantu na změnu směru, přesně vedená jízdní stopa.

Revidovaný ochranný rám
Trubky z legované oceli (20 CrMn), nově vyvinutý vrchní nosník, nová boční struktura – to vše pro zvýšení tuhosti a odolnosti karoserie.

Suverénní pružení
Tlumiče mají progresivní, dvoustupňové pružiny, revidován je celý systém tlumení pro dosah maximální spolehlivosti a výkon pružících jednotek. Přestavení komprese i útlumu pérování jsou nastavitelné bez použití nářadí. Zdvih vpředu 307 / vzadu 334 mm.

Efektivní grip
Beadlock ráfky kol obouvají 27″ pneumatiky a nejenže kola jako celek vypadají úžasně, ale nabízejí extrémní přilnavost a odolnost v terénu.

Limity bez hranic
Světlá výška 307 mm umožňuje průjezd těžkými nerovnostmi i v plné konfiguraci posádky. A nejen krokem…

Přesné řízení
Práce volantu je podporována duálním režimem elektrického posilovače řízení. Vedení stroje je předvídavé a reakce stroje sebevědomá.

Madlo spolujezdce
Madlo pro ruce spolujezdce je vysouvatelné a díky rychloupínacím sponám si spolujezdec jeho polohu přestaví během chvilky.

Integrovaný box
Nový uzavíratelný, voděodolný úložný prostor je zakomponován do linie stroje. Box má kapacitu nosnosti až 150 kg (158 l).

Výbava v základu:
– Ambientní podsvícení palubní desky,
– 14“ disky Beadlock ze slitiny vzácných kovů.
– Ochrana podvozku v celé délce.

Aplikace CFMOTO RIDE
Stroj je vybaven portem pro připojení zařízení T-Box (příplatkový doplněk). T-Box umožňuje propojení s chytrým telefonem přes aplikaci CFMOTO RIDE, což znamená okamžitý přístup k palubním údajům v reálném čase např.: množství paliva, stav baterie, záznam o jízdě, samodiagnostika vybraných základních funkcí před jízdou…

Variator CVTech
Kanadský variátor CVTech je speciálně laděn pro lineární a dynamický nástup výkonu a zároveň efektivně přenáší sílu motorové brzdy (EBS) na kola. Tím přidává míru bezpečnosti a pohodlí při režimu zrychlení a šetří brzdové komponenty v režimu i extrémního zpomalení.

Prémiová záruka
Prodloužená záruka 5 LET / 10.000 km platí při zakoupení čtyřkolky CFMOTO Gladiator v prodejní síti Journeyman CZ v ČR a SR pro všechny nové zákazníky (první majitel) bez rozdílu zda je fyzická osoba, či podnikatel.

SPECIFIKACE
Motor: V-Twin, 4-taktní, 8-ventilový dvouválec, SOHC
Vrtání x zdvih: 91 mm x 74 mm x 2
Převodovka: Automatická CVT – variátor / uzamykatelný přední diferenciál / převody P/R/N/H/L (parkovací/zpětný chod/neutrál/rychle vpřed/terénní redukce)
Odpružení P / Z: Nezávislé nitrogénové, seřiditelné odpružení. Dvojitá ocelová A-ramena.
Brzdy: Kotoučové hydraulické
Nádrž: 37 l
Hmotnost s náplňami: 795 kg
Délka: 4 034 mm
Šířka: 1 524 mm
Výška: 1 880 mm
Rozvor: 3 048 mm
Přední pneu: 27×9-14
Zadní pneu: 27×11-14

 

Pokuď se Vám tento motocykl nebo čtyřkolka opravdu líbí a chcete jí, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX s. r. o.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 84 měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.

Nabízíme kompletní služby, vše u nás, nemusíte již nikam jinam:
Vyřizujeme přihlášení na SPZ
Sjednáváme pojištění KOOPERATIVA + GENERALI
Vše jsme schopni po domluvě dovézt až k Vám před dům

Najdete nás i na Facebooku, sledujte akce a novinky: https://www.facebook.com/MOTOBOOM.cz/
Navštivte nás také na Instagramu: https://www.instagram.com/motoboomcz/