Čtyřkolky/UTV - Can-am

CAN-AM Maverick Sport DPS | Nová čtyřkolka Cena 549.000,- Kč

NĚCO, CO CHCETE PROŽÍVAT STÁLE ZNOVU:

MAVERICK SPORT PŘINÁŠÍ NAPÍNAVOU JÍZDU S 60PALCOVOU DVOUSEDADLOVOU ČTYŘKOLKOU A VÝKONEM AŽ 100 KONÍ V LIBOVOLNÉM TERÉNU.

MODELY MAVERICK JSOU ZÁRUKOU CELOROČNÍHO JEŽDĚNÍ BEZ NUTNOSTI ÚDRŽBY.

Jinými slovy, cestovní velikost zůstává, aniž by bylo potřeba činit velké kompromisy. Požadovali jsme od inženýrů: schopnost cestovat všude tam, kde vás vaše srdce táhne v sedadle kokpitu a ovládací prvky, které vás vedou ven z vaší pohodlné zóny. Je čas si představit vůbec první Can-Am Off-Road vozidlo, které bylo navrženo s kompaktní 60-palcovou šířkou: Maverick Sport.
Tohle není zmenšený  Maverick X3 nebo zvětšený Outlander, tohle je Maverick Sport. S jeho dvěma cestujícími v jeho středu, kompletní ergonomický kokpit, který byl navržen tak, aby vytvořil nikdy-dříve-viděný prostor pro cestujícího, při zachování schopnost protáhnout se dolů úzkou lesní cestou.
S Rotax motorem, Can-Am hnacím ústrojím, Ergo-Lok kokpitem, a pokročilému nastavení podvozku, je Maverick  Sport určen pro všehcny řidiče, kteří si chtějí jízdu opravdu užít. Nastaviltelný volant, komplexní multifunkční digitální displej jsou vše, co budete potřebovat.
HLAVNÍ VLASTNOSTI
-Spolehlivý motor a převody
-Vyšší komfort a chytré funkce
-Snadné ovládání a funkce
-Zavěšení konstruované pro výkon
-Dynamický posilovač řízení (DPS™)
-Automatické zamykání předního diferenciálu Visco-Lok‡ QE
-Režimy SPORT / ECO™
-Barevná sedadla Ergoprint
-Unikátní signatura Can-Am LED
-rozšiiřovací lemy
-1/2 dveře
-Tlumiče Fox 2.0 Podium
-Pneu Maxxsi Bighorn 2.0
-12" hliníkové disky
-výkon 100HP

Pokuď se Vám tento motocykl opravdu líbí a chcete ho, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX CZ spol. s. r. o.  nebo COFIDIS.
Akontace od 0%, doba splácení od 10 do 70. ti měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.