Čtyřkolky/UTV

Linhai 500 4x4 AR, Euro 4, vstřikování paliva. Cena- 109 990 Kč

Novinka EURO 4.

Uzávěrka zadního i předního diferenciálu.

Vstřikování paliva.

Výkonná užitková a pracovně-rekreační čtyřkolka Linhai 500 Diff-Lock 4x4 je dokonale připravená aby snadno zvládla ty nejtěžší profesionální práce na farmě, na chalupě, na poli nebo v lese, stejně jako pohodové výlety nebo jízdu v nejtěžším terénu. Při každodenním používání oceníte od základu zcela nově vyvinutý obratný podvozek s nezávislým zavěšením všech kol a pohodlně naladěné pérování, tichý spolehlivý kapalinou chlazený motor, elektricky připínatelný pohon 4x4 s elektrickou uzávěrkou předního diferenciálu, vynikající ovladatelnost, atraktivní design a vysokou spolehlivost. Vaše peněženka zase ocení fakt, že jde o cenově nejdostupnější pracovní čtyřkolku v této třídě na trhu.

Nová čtyřkolka dlouholetého výrobce – vyzkoušený LINHAI 500cc 4x4!
Záruka 2 roky, nezávislé zavěšení všech kol, přepínání pohonu 4x4, 4x2, automatická pevodovka L-H-N-R (redukce do pomala)
Tažné zařízení, naviják, alu kola, přední i zadní nosič, ochrana rukou.
Řidičské oprávnění skupiny "B" – auto. Homologováno pro 2 osoby na bílé SPZ.

Máme ji zde skladem – přijeďte se podívat osobně.

Možnost koupě na splátky, již od 1 500,– Kč za měsíc s 0% akontací!

Pokuď se Vám tento motocykl opravdu líbí a chcete ho, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX CZ spol. s. r. o.  nebo CETELEM ČR a. s. Akontace od 10%, doba splácení od 10 do 70. ti měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.