Čtyřkolky/UTV - Can-am

CAN-AM Renegade 650 XXC ABS T3b 2018 | Nový motocykl Cena-314.721,- Kč

Jestli si rádi vychutnáte agresivní jízdu, a přesto hledáte víc než jen sportovní čtyřkolku, je vám Renegade X xc jako šitá na míru! Čtyřtaktní motor Rotax o obsahu 650 ccm, nejvýkonnější ve své kategorii, vám zaručí snový výkon, zatímco unikátní technologie EFI se postará o snadné startování bez dušení a automatické přizpůsobení změnám nadmořské výšky. Svou dobu předběhlo i senzační, sportovně laděné přední zavěšení typu RS v podobě zdvojených A-ramen s vylepšeným pohybovým koeficientem, dodávající kolům lepší tažnou sílu a šetřící tlumiče, které je zárukou vyšší kvality jízdy v drsném terénu, přesnější kontroly řízení a celkově lepšího výkonu. Nezávislé zadní zavěšení TTI typu RS se skvělými plně stavitelnými tlumiči FOX zajišťuje snadnou absorpci nárazů a eliminuje opotřebení pneumatik. Důkazem pokrokové technologie je i ultralehký rám SST G2 s nízko posazeným těžištěm, díky němuž se budete doslova vznášet nad kládami, kameny a všemi ostatními překážkami.

Skvěle osvětlená palubní deska s vylepšeným multifunkčním digitálním displejem vám zajistí přehledné a srozumitelné informace o motoru, stavu paliva, hodin, světlech i případných obtížích. Nad bezpečností zaparkované čtyřkolky bdí digitálně kódovaný bezpečnostní systém DESS, první standardizované zařízení proti krádeži na trhu. Agresivní novátorský design s mohutnou, a přitom velmi lehkou karoserií, zaručeně nažene strach každému soupeři. Senzační vzhled doplňují čtyři 60-wattová parabolická paprsková světla, pneumatiky a hliníková kola Beadlock o nízké hmotnosti, zajišťující skvělou trakci a lepší boční záběr v zatáčkách, aniž by se zouvaly pneumatiky z ráfků. Přední nárazník je uzpůsoben k instalaci navijáku a poskytuje stroji dodatečnou ochranu. A protože Renegade není jen atraktivní, ale i praktický, máte k dispozici i ukládací prostor, skýtající dostatek suchého místa pro nářadí a ostatní vybavení.

A tím to ani zdaleka nekončí – výhodný „X“ balíček nabízí další fantastické vybavení montované přímo v továrně a za výhodnější cenu. To vše ale nic neznamená – dokud to nevyzkoušíte na vlastní kůži…

„X xc“ = nový extra cross-country balíček, inspirovaný závody GNCC

- motor ROTAX V-650

- magneto 650W

- hliníkové disky kol typu Beadlock

- agresivní radiální pneu ITP Holeshot ATR

- kompletně stavitelné závodní tlumiče FOX

- zadní zavěšení systémem vlečných ramen typu TTI

- 4 x 60W světlomety

- ochranné kryty rukou

- hliníková sportovní řídítka

- extra grafika

- speciální potah sedadla

- hodiny v displeji

- nová brzdová soustava s oddělenými páčkami brzd

- 3 x brzdový kotouč s dvoupístkovými třmeny

- dvojitý okruh chlazení s dvojnásobným chladičem

- olejový chladič

- bezpečnostní kódovaný systém D. E. S. S.

- tažné zařízení se zásuvkou

 

Motor Rotax

Výška 1 143 mm

Zdvih. objem motoru 650 cc

Délka 2 184 mm

Typ / počet válců 4-takt / 2

Šířka 1 168 mm

Výkon hp 62

Rozvor kol 1 295 mm

Posilovač řízení DPS ANO

Přední pneu 25 x 8 x 12

Vrtání / Zdvih 82 x 47 mm

Zadní pneu 25 x 10 x 12

Chlazení Kapalina

Výška od země 267 mm

EFI 2 Siemens VDO injektor

Výška sedadla 877 mm

Převodovka CVT systém se suptrabnsmisí, pomalý a rychlý chod, neutrál, zpátečka a parkovací poloha

Objem paliv. nádrže 20,5 litrů

Nosnost zadního nosiče 16 kg

Brzdy Kotoučové, hydraulické, 2 vpředu, 2 vzadu

Bezpečnostní systém D. E. S. S.

Zdvih přední nápravy 229mm

Osvětlení / Světla 4 přední (240W), zadní a brzdové

Zdvih zadní nápravy 236mm

Tažná síla 590 kg

Suchá hmotnost 279 kg

Rám SST G2

Pokuď se Vám tento motocykl opravdu líbí a chcete ho, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX CZ spol. s. r. o.  nebo CETELEM ČR a. s. Akontace od 10%, doba splácení od 10 do 70. ti měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.