Čtyřkolky/UTV - Can-am

CAN-AM Outlander 1000R XT-P | Cena 401.877,- Kč

Rok 2018

Každý výrobce občas provede menší úpravy. Zde ale každá změna představuje revoluci na trhu.

Ptali jsme se vás, co od své čtyřkolky očekáváte. Vaše odpovědi v kombinaci s předivem DNA čtyřkolek Can-Am stvořily nový Outlander 1000R XT-P. A že to byla proměna vskutku radikální!

Poháněný špičkovými motory Rotax, které dokážou hravě čelit jakkoli náročnému terénnímu dobrodružství, a vylepšeny novinkami pozvedávajícími jízdu v absolutní dokonalost, modely Outlander suverénně zadupávají všechny soupeře do země. Díky převratné technologii Geometric Contact Control se nemusíte obávat ztráty kontroly nad strojem a místo toho si můžete naplno vychutnávat precizní ovládání a nesrovnatelný jízdní komfort.

K razantnější jízdě přispějí i hliníková kola a pneumatikami Carlisle, Progresivní posilovač řízení s volitelným řežimem intenzity - 4 stupně, zadní zavěšení TTI. Brzdové kotouče, které se od diferenciálu přesunuly do kol, jistí Vaše bezpečí. Plasty spolehlivě zachytí bláto i odskakující kamínky. Podvozek Vám ochrání sériově dodávaný kryt. Pokud se rozhodnete přespat mimo domov, nemusíte se o svou čtyřkolku bát, zabudovaný systém D. E. S. S. bude vzhůru a čtyřkolku ochrání. V terénu oceníte plně stavitelný podvozek FOX Podium.

Na tuhle mašinu jsou všechna superlativa krátká!

 

Základní výbava XT-P

- motor ROTAX V-1000 ( 89hp )

- posilovač řízení DPS se senzorem rychlosti a třemi režimy

(MIN, MED, MAX)

- přední a zadní podvozek FOX Podium

- přední rychlejší diferenciál Visco-Lok QE 4x4

- zadní zavěšení pomocí vlečných ramen typu TTI

- bezpečnostní kódovaný systém D. E. S. S.

- multifunkční digitální displej s hodinami

- magneto 650W

- 240W přední světlomety

- přední a zadní pevnostěnný nárazník

- 3 x brzdový kotouč s dvoupístkovými třmeny

- dvojitý okruh chlazení s dvojnásobným chladičem

- olejový chladič

- hliníková kola typu Baedlock

- agresivní radiální pneu Carlisle

- naviják Warn RT30

- elektrická zásuvka pro přívěs

Pokuď se Vám tento motocykl opravdu líbí a chcete ho, neváhejte nás kontaktovat. Nějak to určitě vymyslíme. Financování vyřešíme přes společnost ESSOX CZ spol. s. r. o.  nebo CETELEM ČR a. s. Akontace od 10%, doba splácení od 10 do 70. ti měsíců. Zavolejte a BEZPLATNĚ vyzkoušejte, zda Vám bude úvěr schválen.